PragueMenus.com
← Zpět na mapu

Turnovská pivnice

Otevřeno · do 23:00

pátek 2. října
POZOR — starší menu

Toto menu je z pátek 2. října a nemusí dnes platit.

Polévka

  • Polévka Soup Suppe Zupa65 Kč

    Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou

    ~120–150 kcal · B 8–11 g · S 9–13 g · T 3–5 g odhad
  • Dršťková polévka65 Kč
    ~210–290 kcal · B 7–10 g · S 32–52 g · T 1–3 g odhad
  • Polévka Soup Suppe Zupa69 Kč

    Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou

    ~120–150 kcal · B 8–11 g · S 9–13 g · T 3–5 g odhad

Hlavní jídlo

  • Hlavní jídlo Main meal Hauptmahlzeit Danie główne229 Kč

    Svíčková hovězí pečeně na smetaně, karlovarské knedlíky, brusinky

    ~750–900 kcal · B 38–47 g · S 88–113 g · T 22–27 g odhad
  • Vepřový vrabec, bramborové knedlíky, dušené zelí215 Kč
    ~480–650 kcal · B 23–33 g · S 49–79 g · T 14–20 g odhad
  • Kuřecí nudličky na zelenině, jasmínová rýže215 Kč
    ~470–570 kcal · B 31–38 g · S 47–61 g · T 14–17 g odhad
  • Kuřecí srdíčka na slanině, houskové knedlíky209 Kč
    ~600–820 kcal · B 35–51 g · S 59–93 g · T 17–24 g odhad
  • Salát z trhaných listů s vinaigrette, ořechy, kozím sýrem a červenou řepou, naše bageta215 Kč
    ~820–970 kcal · B 20–25 g · S 51–67 g · T 58–69 g odhad
  • Smažená vepřová játra, vařené brambory, tatarská omáčka209 Kč
    ~630–860 kcal · B 29–42 g · S 39–61 g · T 35–48 g odhad
  • Smažený vepřový řízek, tradiční bramborový salát, citrón199 Kč
    ~510–610 kcal · B 29–36 g · S 53–69 g · T 17–21 g odhad
  • Smažený sýr Gouda, bramborové hranolky, tatarská omáčka225 Kč
    ~260–310 kcal · B 5–7 g · S 47–61 g · T 3–5 g odhad
  • Germknödel s mákem, máslem a cukrem165 Kč
    ~520–710 kcal · B 10–16 g · S 48–76 g · T 28–38 g odhad
  • Specialita Speciality Spezialität Specjalność295 Kč/ 100 g

    Hovězí Wagyu steak z nízkého roštěnce s restovanou zeleninou a pepřovou omáčkou cena za 100g/porce cca-400g-550g

    ~180–260 kcal · B 15–22 g · S 0–0 g · T 12–18 g / 100 g odhad
  • Burger z hovězího WAGYU, cheddar, slanina, chipotle majonéza, hranolky435 Kč
  • Vepřová panenka s bylinkami, grilovaná zelenina, steakové hranolky, demi glace omáčka389 Kč
    ~870–1180 kcal · B 40–57 g · S 73–115 g · T 36–49 g odhad
  • Pečené vepřové koleno, hořčice, křen, nakládaná zelenina, náš chléb389 Kč
    ~540–730 kcal · B 46–65 g · S 25–41 g · T 22–31 g odhad
  • Vepřová žebra v BBQ, kukuřičný klas, kyselá zelenina, pečivo369 Kč
    ~660–890 kcal · B 31–44 g · S 47–75 g · T 31–42 g odhad
  • Frankfurtská s naší uzeninou69 Kč
    ~410–500 kcal · B 14–18 g · S 44–58 g · T 18–22 g odhad
  • Hlavní jídlo Main meal Hauptmahlzeit Danie główne259 Kč

    Svíčková hovězí pečeně na smetaně, karlovarské knedlíky, brusinky

    ~780–930 kcal · B 40–49 g · S 91–117 g · T 23–29 g odhad
  • Pivovarský guláš, bramboráčky, cibule, křen235 Kč
    ~630–750 kcal · B 29–35 g · S 37–49 g · T 37–44 g odhad
  • Vepřové karé na žampiónech, opečený brambor s bylinkami225 Kč
    ~450–540 kcal · B 37–46 g · S 34–44 g · T 16–20 g odhad
  • Pečené kuřecí stehno, bramborová kaše, okurkový salát219 Kč
    ~530–640 kcal · B 39–48 g · S 33–43 g · T 22–27 g odhad
  • Naše uzené s křenovou omáčkou, houskové knedlíky225 Kč
    ~770–920 kcal · B 47–57 g · S 85–109 g · T 21–26 g odhad
  • Salát Caesar s kuřecím masem, naší slaninou a krutony, sýr Gran Moravia255 Kč
    ~640–760 kcal · B 38–47 g · S 17–23 g · T 43–52 g odhad
  • Smažený Holandský řízek, bramborová kaše, okurkový salát219 Kč
    ~460–630 kcal · B 30–43 g · S 32–52 g · T 18–25 g odhad
  • Smažený vepřový řízek z pečeně, vařené brambory, okurka215 Kč
    ~520–630 kcal · B 26–32 g · S 45–59 g · T 23–29 g odhad
  • Smažený sýr Gouda, bramborové hranolky, tatarská omáčka245 Kč
    ~260–310 kcal · B 5–7 g · S 47–61 g · T 3–5 g odhad
  • Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem a ovocem180 Kč
    ~310–430 kcal · B 4–7 g · S 35–55 g · T 14–20 g odhad
  • Specialita Speciality Spezialität Specjalność655 Kč

    Hovězí steak ze svíčkové, fazolové lusky se slaninou, steakové hranolky, pepřová omáčka

    ~850–1010 kcal · B 54–65 g · S 55–71 g · T 40–49 g odhad
  • Grilované kachní prso s lesní omáčkou a celerové pyré385 Kč
    ~620–740 kcal · B 29–35 g · S 12–16 g · T 47–57 g odhad
  • Grilované kuřecí prso, grilovaná zelenina, steakové hranolky, krémová omáčka355 Kč
    ~770–910 kcal · B 50–60 g · S 58–74 g · T 31–37 g odhad
  • 0,3l 8° Turnovská osmička35 Kč
    ~70–100 kcal · B 0–2 g · S 14–24 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l 8° Turnovská osmička50 Kč
    ~70–100 kcal · B 0–2 g · S 14–24 g · T 0–0 g odhad
  • 0,3l 10° Turnovská desítka40 Kč
    ~80–120 kcal · B 1–3 g · S 17–29 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l 10° Turnovská desítka60 Kč
    ~80–120 kcal · B 1–3 g · S 17–29 g · T 0–0 g odhad
  • 0,3l 12° Turnovský ležák45 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 20–32 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l 12° Turnovský ležák68 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 20–32 g · T 0–0 g odhad
  • 0,3l 12° Turnovský ležák řezaný45 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 20–32 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l 12° Turnovský ležák řezaný68 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 20–32 g · T 0–0 g odhad
  • 0,3l 12° Turnovský ležák tmavý45 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 21–33 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l 12° Turnovský ležák tmavý68 Kč
    ~100–140 kcal · B 1–3 g · S 21–33 g · T 0–0 g odhad
  • Pivo Lahvované135 Kč

    1l Pet 10° Turnovská desítka

  • 1l Pet 12° Turnovský ležák150 Kč
    ~70–120 kcal · B 0–0 g · S 13–29 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5 l Dle nabídky45 Kč
  • 0,3 l Birgo čepované35 Kč
  • 0,5 l Birgo čepované55 Kč
  • Ochucené pivo - radler38 Kč

    0,3l Radler z turnovské osmičky

    ~30–50 kcal · B 0–2 g · S 7–11 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l Radler z turnovské osmičky55 Kč
  • 0,33l Cider Komix65 Kč
  • Aperitivy65 Kč

    0,04l Karlovarská Becherovka

  • 0,10l Lillet blanc 17% Bordeaux100 Kč
  • 0,10l Dolin Rouge Vermouth de Chambéry 16%90 Kč
  • 0,15l Chardonnay IGT, suché65 Kč
  • 0,15l Pinot Grigio D.O.C., suché65 Kč
  • 0,15l Müller thurgau, suché68 Kč
  • 0,15l Cuvée rosé (Zweigel., Frank.), polosuché68 Kč
  • 0,15l Merlot IGT, suché65 Kč
  • 0,13l Zweigeltrebe, suché68 Kč
  • Kořeněná vína, vermouth100 Kč

    0,10l Lillet Blanc 17% Bordeaux

  • 0,10l Dolin "Dry" French Vermouth de Chabéry 17,5%90 Kč
  • 0,10l Dolin Rouge Vermouth de Chabéry 16%90 Kč
  • Whiskey & burbon80 Kč

    0,04l Jack Daniel's No.7 40%

  • 0,04l Tullamore Dew70 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Jameson60 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l The Glenlivet 12y100 Kč
  • 0,04l Four Roses Small Batch120 Kč
  • 0,04l~vegan150 Kč

    Koval Bourbon

    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Stará Myslivecká Single Barrel Bourbone 8y150 Kč
  • Kognac & brandy110 Kč

    0,04l Ararat 10y

  • 0,04l Metaxa 7*80 Kč
    ~40–60 kcal · B 0–0 g · S 8–14 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Martell V.S.O.Pveg120 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Martell X.O240 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Černá rybízovice200 Kč
    ~10–30 kcal · B 0–0 g · S 3–7 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Jablkovice140 Kč
    ~10–30 kcal · B 0–0 g · S 3–7 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Višňovice120 Kč
    ~10–30 kcal · B 0–0 g · S 3–7 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Moravská švestka50 Kč
    ~0–10 kcal · B 0–0 g · S 0–2 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Moravská hruška50 Kč
    ~0–10 kcal · B 0–0 g · S 0–2 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Havana Club65 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Heffron Original 5y75 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Captain Morgan Spiced 35%60 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Legendario Elixir De Cuba 7y 40%85 Kč
    ~0–10 kcal · B 0–0 g · S 0–2 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Diplomatico reserva120 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Vodka Božkov60 Kč
    ~80–110 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Vodka Hanácká60 Kč
  • 0,04l Vodka Finlandia 40%70 Kč
  • 0,04l Vodka Nemiroff70 Kč
  • 0,04l Sierra Tequilla Silver 38%70 Kč
  • 0,04l Sierra Tequilla Gold 38%70 Kč
  • 0,04l Beefeater dry gin London70 Kč
  • 0,04l Beefeater London Pink70 Kč
  • 0,04l Dlabka Summer gin120 Kč
  • 0,04l Koval gin cranberry120 Kč
  • 0,04l Jägermeister65 Kč
    ~40–60 kcal · B 0–0 g · S 10–14 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Fernet Stock Original, Citrus65 Kč
  • 0,04l Karlovarská Becherovka65 Kč
  • 0,04l Božkov Griotka50 Kč
  • 0,04l Božkov Pepermint50 Kč
  • 0,04l Dlabka Ořechovka75 Kč
    ~10–20 kcal · B 0–0 g · S 2–4 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Godet Paradise 38%140 Kč
    ~30–60 kcal · B 0–0 g · S 8–14 g · T 0–0 g odhad
  • 0,04l Bailey's70 Kč
    ~40–60 kcal · B 0–0 g · S 7–9 g · T 1–3 g odhad
  • Nealkoholické nápoje35 Kč

    0,3l Točená limonáda dle nabídky

    ~100–180 kcal · B 0–0 g · S 20–44 g · T 0–0 g odhad
  • 0,5l Točená limonáda dle nabídky55 Kč
    ~180–290 kcal · B 0–0 g · S 34–72 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Pepsi55 Kč
    ~100–120 kcal · B 0–0 g · S 23–31 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Pepsi MAX55 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Mirinda Orange55 Kč
    ~90–120 kcal · B 0–0 g · S 22–30 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l 7 UP~vegan55 Kč
    ~90–120 kcal · B 0–0 g · S 22–30 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Schweppes Tonic55 Kč
    ~80–100 kcal · B 0–0 g · S 19–25 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Schweppes Ginger55 Kč
    ~90–120 kcal · B 0–0 g · S 22–30 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Toma Juice (dle nabídky)55 Kč
    ~100–140 kcal · B 0–0 g · S 21–35 g · T 0–0 g odhad
  • 0,25l Lipton čaj ledový (dle nabídky)55 Kč
    ~70–110 kcal · B 0–0 g · S 16–26 g · T 0–0 g odhad
  • 0,33l Mattoni Grand (neperlivá, perlivá, jemně perlivá)40 Kč
  • 0,33l Přírodní nápoj matcha dle nabídky70 Kč
  • Čaj porcovaný (černý, ovocný, zelený)45 Kč
  • Mátový čaj (odvar) s medem a citronem62 Kč
  • Zázvorový čaj (odvar) s medem a citronem62 Kč
  • Grog (0,04l Tuzemák + horká voda)65 Kč
  • Horká Griotka (0,04l Griotka)65 Kč
  • Svařené víno65 Kč
  • Espresso Lungo59 Kč
  • Espresso Ristretto59 Kč
    ~0–0 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • Espresso Doppio79 Kč
    ~0–10 kcal · B 0–0 g · S 0–0 g · T 0–0 g odhad
  • Turecká káva59 Kč
  • Capuccino69 Kč
  • Café Latte macchiato79 Kč
  • Flat White~veg89 Kč
    ~90–120 kcal · B 4–6 g · S 7–9 g · T 4–6 g odhad
  • Vídeňská káva70 Kč
    ~110–150 kcal · B 0–2 g · S 0–2 g · T 11–16 g odhad
  • Alžírská káva80 Kč
  • Irská káva90 Kč
    ~110–150 kcal · B 0–2 g · S 0–2 g · T 11–16 g odhad

Nutriční hodnoty označené „odhad“ jsou orientační odhady AI a mohou se od skutečnosti výrazně lišit. Nespoléhejte na ně při zdravotních dietách. Hodnoty „údaj výrobce“ pocházejí přímo od podniku. Štítky veg/vegan označené ~ jsou také jen odhad — vývary, sádlo a stopy si ověřte v podniku.

Sedí toto menu?
Je něco špatně?

Praha 8 – KarlínNavigace:Mapy.czGoogle Maps